Satelitní zabezpečení vozidel

Společnost AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o. působí na poli zabezpečení vozidel již od roku 1999. Primárně se zaměřuje na satelitní zabezpečení vozidel a sledování provozu vozidel. Za více jak 20 let svoji činnosti získala naše společnost přes 7000 spokojených zákazníků. Satelitnímu zabezpečení aut se ve společnosti věnuje několik odborníků, kteří odborné znalosti v oblasti automobilizmu implementují do systému zabezpečení vozidel.

Vývoj satelitního zabezpečení vozidel

Vývoj jednotek pro satelitní zabezpečení aut, jakož i přídavných zařízení, které jsou naší společností montovány zákazníkům, vychází jednak ze samotných potřeb našich zákazníků a dále z technických možností automobilů, respektive jejich elektroinstalace. V oblasti zabezpečení vozidel tak nabízíme zákazníkům pouze ověřené komponenty s velmi vysokou užitnou hodnotou, spolehlivostí a dlouhou životností. Technologicky jsou všechny naše produkty podrobovány dlouhodobým testům s důrazem na neovlivňování samotných elektronických systémů v automobilu a na malou energetickou náročnost.

Způsob zabezpečení aut

Při vlastním zabezpečení vozidel využíváme klasických zabezpečovacích prvků. Provádíme jejich napojení na satelitní jednotku. Výběrem vhodných kombinací jsme pro vás sestavili produktovou řadu aktivních vyhledávacích systémů, která pokryje požadavky od základních potřeb nenáročných klientů, až po profesionální sofistikovaný zabezpečovací systém. U všech našich produktů pro zabezpečení vozidel je brán zřetel na výše uvedené kvalitativní aspekty tak, aby zabezpečení aut bylo spolehlivé a cenově přijatelné.

V roce 2016 jsme se stali partnerem makléřské pojišťovací  společnosti Gorau, se kterou získáte velmi výhodné podmínky pro pojištění  vozidla zabezpečeného naším systémem.

  • Nepřetržitý dohled nad vozidlem

  • Dálkové odstavení vozidla

  • Sleva na pojistném až 20%

  • poplatky za provoz GSM v ceně produktu

  • Moderní zařízení s nízkou spotřebou

  • Možnost sledovat své vozidlo na internetu

    Sledování polohy na portále kdejsiauto.cz