Eurowatch – systém pro střežení vozidel v Evropě

     Výběr jazyka | Select language
CZ | EN

Společnost AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o. se stala v roce 2009 partnerem společnosti EUROWATCH CENTRAL Ltd. v Londýně.  V dnešní době je systém služeb EUROWATCH provozován společností TELETRAC NAVMAN (UK) LIMITED. Naše společnost tedy již více jak 10 let poskytuje kvalifikované služby – zásahy na odcizená vozidla v Evropě.

O systému střežení Eurowatch:

EUROWATCH je evropský systém pro střežení vozidel, který pracuje ve více než 30-ti zemích, a to za pomoci národních operátorů, kteří jsou mezi sebou propojeni jednotnou technologií střežení vozidel. Počet zemí zapojených v projektu střežení vozidel se průběžně aktualizuje a má vzestupnou tendenci. Aktuální země zapojené ve službě EUROWATCH je možno vidět na mapce níže na této stránce. Při krádeži vozidla, které je registrováno u konkrétního národního operátora, je pomocí systému služby EUROWATCH vozidlo předáno přes londýnskou centrálu na monitory konkrétního dispečinku v zemi, kde se kradené vozidlo nachází. Tamější operátor potom provede nezbytná opatření k zajištění vozidla ve spolupráci s místní policií.

Jako Národní operátor služby EUROWATCH pro Českou republiku řešíme tyto oblasti služeb:

JaguarWatch

Služba JaguarWatch – vyhledávací systém pro odcizená vozidla a služba používaná pro všechny modely Jaguaru.

Land Rover Watch

Služba Land Rover – vyhledávací systém pro odcizená vozidla a služba používaná pro všechny modely Land Roveru.

Jaguar Land Rover InControl Secure

Služba střežení vozidel Jaguar a Land Rover propojená s mobilní aplikací uživatele vozidla

FORD Security

Od roku 2022 jsme národním partnerem v projektu zabezpečení vozidel FORD proti krádeži. Vozidla zakoupená kdekoliv u autorizovaného prodejce v Evropě a vybavená bezpečnostním systémem výrobce jsou tak na území České republiky pod ochranou našeho bezpečnostního dispečinku.

Aston Martin Tracking

Služba Aston Martin Tracking – vyhledávací systém pro odcizená vozidla a služba používaná pro model Aston Martin V8 Vantage a DB9 a další typy těchto vozidel.

EUROWATCH Commercial UK

Služba poskytovaná dopravcům, provozovatelům nákladních vozidel, spedicím a všem zákazníků, kteří potřebují zajistit bezpečnost vozidel, nákladů a řidičů při přepravách po Evropě. Služba je poskytována v souladu se směrnicí TAPA TSR a je průběžně aktualizována dle aktualizací této směrnice.

EUROWATCH Auto

Služba pro dlouhodobé (minimálně roční) střežení osobních vozidel, zaměřená zejména na vlastní odcizení vozidla. Služba je vhodná pro zákazníky, kteří častěji cestují do zahraničí, nebo chtějí mít jistotu fyzického zásahu na vozidlo při mimořádné události i mimo ČR

EUROWATCH Holiday

Služba pro krátkodobé (minimálně měsíční) střežení osobních vozidel, zaměřená zejména na vlastní odcizení vozidla při občasném opuštění České republiky na dovolenou.

Všechny služby využívají mezinárodní standard GPS/GSM a vyhovují většině přísných kritérií pojišťoven v každé zemi. Umožňujeme zákazníkům využívajících našich služeb získat nejvyšší pojistné plnění. Zařízení jsou důkladně testována a jsou plně pokryta zárukou 2 nebo 3 roky.

Přehled zemí ve kterých je systém EUROWATCH provozován

[wpgmza id=“1″]