Satelitní zabezpečení vozidel

Společnost AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o. působí na poli zabezpečení vozidel již od roku 1999. Za více jak 15 let svoji činnosti získal AUTOAWACS přes 5000 spokojených zákazníků. Zabezpečení vozidel se ve společnosti věnuje několik odborníků, kteří odborné znalosti v oblasti automobilizmu implementují do systému zabezpečení vozidel.

Vývoj satelitních jednotek pro satelitní zabezpečení vozidel, jakož i přídavných zařízení, které jsou naší společností montovány zákazníkům, vychází jednak ze samotných potřeb našich zákazníků a dále z technických možností automobilů, respektive jejich elektroinstalace. V oblasti zabezpečení vozidel tak nabízíme zákazníkům pouze ověřené komponenty s velmi vysokou užitnou hodnotou, spolehlivostí a dlouhou životností. Technologicky jsou všechny naše produkty podrobovány dlouhodobým testům s důrazem na neovlivňování samotných elektronických systémů v automobilu a na malou energetickou náročnost.

Při vlastním zabezpečení vozidel využíváme klasických zabezpečovacích prvků. Provádíme jejich napojení na satelitní jednotku. Výběrem vhodných kombinací jsme pro vás sestavili produktovou řadu aktivních vyhledávacích systémů, která pokryje požadavky od základních potřeb nenáročných klientů, až po profesionální sofistikovaný zabezpečovací systém. U všech našich produktů pro zabebezpečení vozidel je brán zřetel na výše uvedené kvalitativní aspekty tak, aby zabezpečení aut bylo spolehlivé a cenově přijatelné.

V roce 2016 jsme se stali partnerem makléřské pojišťovací  společnosti Gorau, se kterou získáte velmi výhodné podmínky pro pojištění  vozidla zabezpečeného naším systémem.

  • Nepřetržitý dohled nad vozidlem

  • Dálkové odstavení vozidla

  • Sleva na pojistném až 20%

  • poplatky za provoz GSM v ceně produktu

  • Moderní zařízení s nízkou spotřebou