Eurowatch – systém pro střežení vozidel v Evropě

Společnost AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o. se stala v roce 2009 partnerem společnosti EUROWATCH CENTRAL Ltd. Londýn, jako národní operátor pro značky vozidel Jaguár, Land Rover, a Aston Martin.

O systému střežení Eurowatch:

Eurowatch je evropský systém pro střežení vozidel, který pracuje ve více než 30-ti zemích, a to za pomoci národních operátorů, kteří jsou mezi sebou propojeni jednotnou technologií střežení vozidel. Při krádeži vozidla, které je registrováno u konkrétního národního operátora, je pomocí systému Eurowatch vozidlo předáno přes londýnskou centrálu na monitory konkrétního dispečinku v zemi, kde se kradené vozidlo nachází. Tamější operátor potom provede nezbytná opatření k zajištění vozidla ve spolupráci s místní policií.

Spoluprácí s EUROWATCH CENTRAL Ltd. Londýn bylo dosaženo i propojení systému AUTOAWACS se systémem EUROWATCH, a tudíž zákazníci naší společnosti mohou tohoto systému využít i se stávajícími vozidlovými jednotkami.

Poskytované služby

AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o. v ČR zajišťuje pro EUROWATCH tyto služby:

JaguarWatch

Služba JaguarWatch je novinkou – vyhledávací systém pro odcizená vozidla a služba používaná pro všechny modely Jaguaru.

Land Rover Watch

Služba Land Rover je nejmodernější novinkou – vyhledávací systém pro odcizená vozidla a služba používaná pro všechny modely Land Roveru.

Aston Martin Tracking

Aston Martin Tracking je nejmodernější novinkou – vyhledávací systém pro odcizená vozidla a služba používaná pro model Aston Martin V8 Vantage a DB9.

Všechny služby využívají mezinárodní standard GPS/GSM a vyhovují většině přísných kritérií pojišťoven v každé zemi. Umožňujeme zákazníkům využívajících našich služeb získat nejvyšší pojistné plnění. Zařízení jsou důkladně testovány pro každý model konkrétní značky vozidla a jsou plně pokryta zárukou 3 roky.

Přehled zemí ve kterých je systém EUROWATCH provozován


 

Kontaktní formulář

Potřebujete-li upřesnit některé informace, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Rádi Vám dotazy zodpovíme a případně poradíme s výběrem konkrétního produktu z naší nabídky.

2 + 4 = ?